Hostessa - praca dla studentów

KONTAKT

Białystok - Dodane przez plock2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Hostessa - praca dla studentów

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2011 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Firma Adecco aktualnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
HOSTESSA
Nr. Ref.: HS/BK/2014
Miejsce pracy: Ciechanów
Zakres obowiązków:
- informowanie Klienta o produktach prezentowanej marki,
- wspieranie działań marketingowych,
Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- status ucznia/studenta,
- zorientowanie na wynik,
- komunikatywność,
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii,
- podjęcie długofalowej współpracy,
- pracę w młodym zespole,
- umowę zlecenie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny z podaniem nr ref.: HS/BK/2014

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Mapa BiałystokProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Hostessa - praca dla studentów

Polecane, ciekawe strony z Białegostoku. Prowadzisz serwis o Białymstoku lub zwiazany z Białystok - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Akademia Rock&Roll'a !Zobacz stronę Portal i telewizja w Białymstoku !Zobacz stronę Halo Białymstok !Zobacz stronę Klub Sportowy "Jagiellonia" !Zobacz stronę Białystok online !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Białystok City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Białegostoku: Łomża ogłoszenia - Sokołów Podlaski darmowe ogłoszenia - Ostrołęka ogłoszenia bezpłatne - Olecko ogłoszenia - Suwałki sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję